מיוצר בישראל


מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים
חיילים רבים מתאמנים לפני השירות הצבאי על מנת להיכנס לכושר, אך למרות זאת במהלך הטירונות ולאחריה הם צריכים להתמודד עם מאמצים גופניים כבירים, עמידה ממושכת על הרגליים, סחיבת משאות כבדים, מסעות ארוכים ומחסור של מנוחה ושעות שינה המאפשרים לגוף לשקם את עצמו. כתוצאה מהמאמץ הפיזיולוגי החריג, חיילים רבים סובלים משברי מאמץ, כאבי גב, כאבים בכף הרגל ועוד.

האם נעליים צבאיות אינן טובות מספיק? למה צריך מדרסים?
הנעליים הצבאיות אוחזות את הרגל והקרסול היטב ומגינות בצורה יעילה למדי מפני נקעים וחבטות, אך אינן מספקות את התמיכה האורטופדית המיטבית להן זקוקות הרגליים. תוספת של מדרסים איכותיים נותנת מענה נכון ומדויק ומשפיעה לא רק על הרגליים אלא גם על הגב.

מה היתרונות של מדרסים בנעלי צבא?
  • סופגי לחות – המדרסים סופגים לחות, מונעים ריח לא נעים ומותירים את כפות הרגלים רעננות ויבשות. עוזר במניעת פטרת. מדרסים שומרים על כפות הרגליים במהלך כל היום.
  • מותאמים להליכה ועמידה ממושכת - המדרסים גמישים ועשויים מחומרים רכים, נעימים וידידותיים ומעניקים תחושת רכות במהלך עמידה ממושכת, הליכה וריצה.
  • התאמה מדויקת – המדרסים מותאמים לנעליים צבאיות - נכנסים בקלות, מותאמים על פי מידת הנעל ואינם תופסים מקום רב.
  • תמיכה - המבנה האנטומי של המדרסים מאפשר תמיכה בכף הרגל ובכך מאפשר יציבה נכונה.
  • מניעת נזקים עתידיים - שימוש במדרסים נועד למנוע נזקים עתידיים ולהפוך את השירות הצבאי לחוויה נעימה וקלה יותר.

איך זה עובד? למה מדרסים עוזרים?
הכנסת מדרסים לנעליים צבאיות עוזרים לפזר את העומסים לאורך כף הרגל בצורה טובה יותר, בולמים זעזועים כתוצאה מקפיצות וריצות, מאזנים ומייצבים ומעניקים תמיכה ומפחיתים לחצים בגב בברכיים ועל כאבי כפות רגליים.
המדרסים עוזרים להפחית באופן משמעותי כאבים קיימים ומסייעים למנוע נזקים וכאבים עתידיים.

ממה המדרסים עשויים?
המדרסים של גופיקס עשויים מלטקס רך בשילוב עם כריות בולמות זעזועים ועור אמיתי, כמו כן הם משלבים כריות בולמות זעזועים בעלות זיכרון השומרות על דריכה ויציבה נכונה. הלטקס עשוי מחומר אנטיבקטריאלי המונע ריח לא נעים בכפות הרגליים השומר על כפות הרגליים יבשות ורעננות. כל המדרסים מיוצרים בעבודת יד, בקפדנות ובאהבה.

המדרסים שלנו הם פתרון מצוין לחיילים הסובלים מכאבים בכף הרגל, המדרסים גמישים במיוחד ועשויים מחומרים רכים ונעימים המעניקים תחושה מפנקת במהלך ריצה, הליכה או עמידה ממושכת. אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים על מדרסים לחיילים, אתם מוזמנים לצור איתנו קשר בטלפון: 052-8577793, או צרו קשר כאן.
טואול בניית אתרים