מיוצר בישראל


ספידה לנעלי עקב

ספידה לנעלי עקב

נשים רבות אשר מרבות ללכת עם נעלי עקב מדווחות על הופעת תסמינים כמו כאבי רגליים, קושי בעמידה ממושכת ולחץ בברכיים ובגב. הפתרון לבעיה עשוי להיות פשוט ונגיש משחשבתן, הכירו את הספידה לנעלי עקב. כיצד זה עובד, מהם היתרונות של שימוש במוצר והיכן ניתן להשיג ספידות במחיר משתלם ובמשלוח עד הבית? התשובות במאמר שלפניכם.

ליצירת קשר לחצו כאן 052-8577793
למידע נוסף לחצו כאן

 

הליכה בנעלי עקב

הליכה בנעלי עקב נחשבת לדבר אופנתי ומקובל, אך היא טומנת בחובה מספר חסרונות מובהקים:

·          חלוקת עומס שגוייה – בלבישת נעלי עקב מנח הרגל אינו טבעי והדבר גורם לחלוקת עומס לקויה. בשל מבנה הנעל, העומס שמופעל על העקב הוא גדול ועשוי לגרום לכאבים ולהופעת דורבן עקב.

·          תמיכה אורטופדית חסרה – גם התמיכה האורטופדית בנעלי עקב היא לוקה בחסר והדבר עלול להביא לתזוזה של הרגל בנעל ואף לנקעים ופציעות שונות.

·          בלימת זעזועים – המבנה של נעלי העקב אינו כולל חומר הבולם זעזועים, לכן הזעזועים נספגים ישירות בכף הרגל ועשויים לגרום לפציעות בטווח הארוך.

באופן כללי, נעלי עקב מיוצרות לצורך אופנתי וזה בא על חשבון עיצוב בריא. לכן, ההליכה עם נעלי עקב מחייבת מחשבה על ההיבט הבריאותי ושימוש באמצעים העשויים לשפר את סוליית הנעל.

 

כיצד עובדת הספידה

ספידה היא מילה נרדפת למדרס נעליים, היא מוחדרת לפנים הנעל על מנת למנוע ליקויים בכף הרגל, להקל על כאבים ולשחרר לחץ מהברכיים והגב. השימוש בספידה הוא פשוט, קל ואינו מצריך התאמה אישית. לעיתים ישנו צורך להתאים את גודל הספידה לנעל, אך ניתן לעשות זאת בעזרת מספריים רגילות. לשימוש בספידה מספר יתרונות:

·          מבחינה אורטופדית – הספידה בולמת זעזועים ומספקת תמיכה אורטופדית נוספת. בכך היא מסייעת בהקלה על כאבים ומונעת פציעות לטווח ארוך.

·          נוחות – הספידה מיוצרת מחומר נעים למגע ולדריכה, בכך היא מאפשרת עמידה ממושכת והליכה ללא כאבים.

·          ספיגת לחות – ההליכה בנעלי עקב דורשת מאמץ ניכר, מה שעשוי לגרור להזעת יתר בכפות הרגליים. ישנן ספידות אשר מיוצרות מחומר סופג לחות ובכך הן מונעות ריחות רעים בנעל ומונעות היווצרות של פטרת בכף הרגל.

בשורה התחתונה, שימוש בספידה מעלה את רמת הנוחות של נעל העקב, מונע כאבים הנובעים משימוש בהם ומסייע להפוך אותן למעט יותר בריאות לכף הרגל.

 

GOFIX – ללכת על בטוח

GOFIX היא חברה ישראלית אשר מתמחה בייצור מדרסים ורפידות לנעליים, את כל מוצרנו תוכלו לרכוש באתר החברה, לקבל משלוח מהיר עד הבית וליהנות מחוויית קנייה יוצאת דופן. לבירור פרטים נוספים חייגו: 052-6515828 .

טואול בניית אתרים